muzik shqip

Kënga
 
sasia
  1. Adelina Thaqi dhe Visar Rexhepi - Kontrast .................................5.5 MB
  2. Rezarta Shkurta - Je vetem ti .......................................................3.1 MB
  3. Remzie Osmani - Lum kosove per ty
  4. Sinan hoxha feat soni - shukarije
  5. Besa - Engjejt Vrasin Njelloj
  6. Arta Bajrami - Falet kjo zemer
  7. Babeta Shahini - Bateria full
  8. Korab Jetishi - Kamarierja
  9. Rovena Stefa - Burr Te Martuar Dashurova

 

 

 

 

 

Tags: vivamus nibh in augue praesent